Co očekávat od SportMind Webinářů?

Webináře pořádáme několikrát do roka. Týkají se produktových témat, kde podrobně vysvětlujeme jednotlivé typy diagnostiky, co se z nich dá vyčíst a jak. Anebo také dílčích témat, které vás nejvíce zajímají.

Až 10 lidí se mohou zúčastnit online webinářů ve vypsaných termínech a časech. Pro všechny ostatní je připraven záznam z webináře, který neobsahuje diskusi účastníků.

 • Webinář na téma Psychická energie sportovce
  lektor: Jiří Šimonek
  cena: 960,-Kč + DPH
  čas: 90 minut
  Webinář vám nabídne know how o tom, jak pracovat s psychickou energií sportovce. Jak se díky měření energie připravit na důležitý moment, nastavit trénink nebo také předcházet zranění. Účastník webináře získá možnost navázat supervizí a používat diagnostiku Psychická energie sportovce.

 • Webinář na téma Profil trenéra
  lektor: Jiří Šimonek
  cena: zdarma
  čas: 90 minut
  Webinář vás seznámí se vším, co o sobě trenér může zjistit, a jak mu to pomůže ve své profesi.
 • Webinář na téma Kompletní školení diagnostiky SportMind
  lektor: Jiří Šimonek a Pavel Klimek
  cena: zdarma
  čas: 120 minut
  Webinář nabízí kompletní informace o všech typech diagnostiky SportMind. Je určen k základní orientaci.
 • Jak připravit mindset týmu na soupeře
  lektor: Jiří Šimonek
  cena: 960,-Kč + DPH
  čas: 90 minut
  Webinář vám nabídne know how o tom, jak připravit mindset hráčů na svého soupeře před důležitým utkáním. Je vhodný pro trenéry týmových sportů. Účastník webináře získá možnost využít diagnostiku Soupeř za zvýhodněnou cenu.

 • Supervize
  letor: Jiří Šimonek
  cena: 500,- Kč + DPH
  Supervize je určena absolventům webinářů Psychická energie sportovce a Jak připravit mindset týmu na soupeře, kteří chtějí samostatně odebírat diagnostiky v daných modulech a stát se partnery SportMind. Supervizi můžete absolvovat online, ale pouze naživo. Program je interaktivní a obsahem je posouzení interpretace reálných profilů. Pokud není aktuálně vypsán termín pro supervize, prosím, napište si o něj: info@sportmind.com.

  Webinář na téma Psychická energie sportovce - záznamWebinář na téma Profil trenéra - (online CZ) - 7.5.2020, od 14:00Webinář na téma Profil trenéra - (záznam CZ)Webinář na téma Profil trenéra - (online EN) - 7.5.2020 od 10:00Webinář na téma Profil trenéra - (záznam EN)Webinář na téma Kompletní školení diagnostiky SportMind - (záznam)Jak připravit mindset týmu na soupeře - (termín brzy vypíšeme)Supervize - (termín brzy vypíšeme)

  JMÉNO *
  PŘÍJMENÍ *
  EMAIL *
  TELEFONNÍ ČÍSLO *

  Vyberte si typ školení

  POZNÁMKA